Як користуватись
logo

Як створити гаманець для USDT TRC-20: повна інструкція

publish_date
September 20, 2023
user_icon

Стейблкоїн USDT, що випускається у мережі TRON, називається USDT TRC-20. Це один із найбільш затребуваних стейблкоїнів від компанії Tether за рахунок базових характеристик блокчейна криптовалюти TRX. А саме високої швидкості обробки транзакцій та дуже низьких комісій.

Щоб повноцінно використовувати можливості USDT потрібно підібрати найкращий інструмент, повнофункціональний та заснований на децентралізованих принципах безпеки. Дізнаємося, що краще використовувати і як відкрити гаманець USDT.

Найкращий гаманець для USDT TRC-20

Щоб не обговорювати довго різні види гаманців та їх переваги, вивчати аспекти, якими вони жертвують задля покращення інших функцій, перейдемо відразу до суті та розповімо про найкращий крипто гаманець для USDT та інших валют.

Таким гаманцем є крипто-необанк Trustee Plus – криптовалютний банк нового покоління, який працює на будь-яких мобільних телефонах на базі Android або iOS. Це дозволяє тримати свої активи завжди під рукою, миттєво керувати та використовувати їх у щоденній роботі. Але це далеко не все:

 • гаманець надійно зберігає активи за рахунок децентралізованої структури;
 • підтримує кілька десятків блокчейнів та 1000+ токенів;
 • дає унікальну можливість переказувати активи за номером телефону;
 • здійснює будь-які транзакції з обміну, виведення та переказу миттєво;
 • виводить криптовалюти у фіат та на банківські картки, включаючи картки Приватбанку;
 • пропонує 0% комісію на переказ, виведення гривні на картку, комісії мережі також нульові.

А тепер перейдемо до головного, а саме створення гаманця USDT TRC-20.

USDT-гаманець: як створити та купити криптовалюту в Україні

Для того, щоб створити гаманець, завантажте Trustee Plus з одного з магазинів додатків – AppStore або GooglePlay.

Щоб пройти в USDT гаманці реєстрацію, достатньо ввести номер мобільного телефону та підтвердити PIN-код. Далі гаманець відразу буде доступний до роботи та введення коштів.

Є два способи ввести криптовалюту на ваш новий гаманець. По-перше, переказати монети з іншої адреси. Для цього:

 • Натисніть кнопку “Поповнення” на головному екрані додатку;
 • Виберіть крипту для покупки USDT;
 • Виберіть мережу Tether – це буде TRC-20;
 • Скопіюйте криптоадресу або надішліть її через кнопку “Поділитись” відправнику коштів.

Другий спосіб – це пряма купівля з банківської картки будь-якого українського банку. Для цього способу потрібно спочатку поповнити додаток гривнею, а після конвертувати її в USDT:

 • Через кнопку “Поповнення” перейдіть до меню покупки;
 • Виберіть гривні (UAH);
 • Введіть дані картки: номер, термін дії, CVV-код;
 • Впишіть суму зарахування;
 • Натисніть кнопку поповнити.

Конвертація фіатної валюти в USDT відбувається ідентично – через кнопку “Обмін” на головному екрані. Але на цьому можливості Trustee Plus не закінчуються. Вивчайте далі та ви знайдете ще багато цікавого! Додаток постійно оновлюється та інтегрує нові функції та проекти – провайдери обміну, блокчейни та токени.

Читати більше
logo

Комісії USDT: як переказувати USDT без комісії

publish_date
September 20, 2023
user_icon

При здійсненні будь-яких операцій з USDT та іншими криптовалютами, кожен користувач оплачує комісії блокчейну та збори сервісів, що надають крипто послуги.

Тому для вигідного використання цифрових грошей у щоденній роботі важливо знати основи – чому дорівнює комісія в мережі USDT, як заощадити на переказі стейблкоїнів і як купити USDT без комісії.

Скільки складає комісія

Комісії у криптовалютному світі можна поділити на два типи.

По-перше, це комісії на криптовалютних майданчиках, наприклад централізованих біржах, обмінниках, P2P-сервісах. Вони беруть плату за надання послуг – це може бути комісія за обмін, за будь-які торгові операції на біржі, за введення та виведення криптовалюти у фіат.

Цей вид комісій залежить суто від використовуваного сервісу і не залежить від блокчейна та його характеристик.

Другий вид комісій – це плата майнерам, валідаторам мережі за підтвердження транзакцій. На ці комісії, у тому числі, безпосередньо впливають характеристики блокчейну та завантаженість мережі – чим частіше користувачі здійснюють транзакції, тим вища плата.

Комісія у Tether (USDT)

Стейблкоїн Tether USDT – це криптовалюта, ціна якої прив'язана до курсу долара США за рахунок повного забезпечення фіатними резервами та іншими фінансовими активами. Але Tether не має власного блокчейну, а випускається як токен в протоколах інших мереж.

На сьогодні USDT підтримує близько півтора десятка блокчейнів і випускається відповідно до стандартів кожного з них. Так, токен USDT на біткоїні називається Omni, а мережі TRON – TRC-20. Але це не всі відмінності між токенами – від блокчейну також залежить швидкість переказів у USDT і, звичайно, розміри комісій.

Тобто конкретну суму, яку стягують майнери, назвати не можна – для кожної мережі вона своя. Ось кілька прикладів:

 • У мережі біткоїн комісії в середньому становлять близько $7, досягаючи пікових днів по кілька десятків доларів – від $60 до $100;
 • В екосистемі Ethereum максимальні значення приблизно такі самі, але середня ціна за переказ становить близько $10;
 • Найвигідніша у цьому плані мережа Tron, яка збирає з кожної транзакції близько $0,05, а на піку близько $0,16.

Чи можна використовувати USDT без комісії

Є кілька способів зменшити розміри комісій залежно від майданчика.

Використовувати акційні періоди, що надаються різними біржами для залучення нових клієнтів. Цей метод сильно залежить від ситуації та незручний для постійного використання; Чекати на зменшення високої активності в мережі, відстежуючи її через блокчейн-оглядач. Метод для користувачів, які мають багато часу; Використовувати особливості блокчейну. Так, у мережі Tron для мінімізації комісій можна заморожувати кошти, отримуючи за це “енергію”, що йде на плату комісій. Плата після цього досягне мінімуму і дорівнюватиме 1 TRX (~$0,06).

Але зробити переказ USDT без комісії все ж таки можливо. Адже існує таке універсальне рішення, як крипто необанк Trustee Plus.

Переказ та купівля USDT без комісії 

Trustee Plus – це унікальне явище у криптовалютному світі, що надає повний спектр інструментів для 100% управління активами. З його допомогою можна:

 • Отримати доступ до десятків блокчейнів та сотень токенів;
 • Миттєво переказувати та обмінювати USDT та інші монети;
 • Використовувати всі переваги стейблкоїнів;
 • Надійно зберігати активи на децентралізованому сервісі;
 • Переказувати кошти за номером телефону!

А головне! Переказувати та обмінювати валюту взагалі без зайвих витрат. Наприклад, можна придбати USDT за гривні без комісії мережі. Мало який із сервісів може похвалитися такою пропозицією.

Купити USDT без комісії в Україні, як і будь-якій країні світу, тепер простіше простого. Але й це не все – ще однією унікальною функцією Trustee є безвідсоткове виведення гривні на карти українських банків – Приватбанку, Монобанку та інших. Все в одному мобільному додатку для Android та iOS – завантажте прямо зараз і спробуйте всі переваги стейблкоїнів!

Читати більше
logo

Кращий USDT гаманець для користувачів з України

publish_date
September 20, 2023
user_icon

Стейблкоїн – це унікальний формат криптовалют, головною особливістю якого є прив'язка вартості до ціни фіатної валюти. Він виступає як мbст між криптовалютним і банківським світом, що дозволяє:

надійно зберігати криптовалюту без страху перед ціновими стрибками; використовувати USDT для торгівлі у парі з іншими валютами; мінімізувати ризики для крипто портфеля при падінні ринку; оплачувати рахунки по всьому світу без посередників у вигляді банку.

USDT – один із найбільш затребуваних активів серед стейблкоїнів та третій у рейтингу найбільших криптовалют. Його головна перевага – наявність усіх плюсів криптовалют без властивої їм волатильності. Але для того, щоб використовувати ці можливості, важливо знайти не просто хороший, а найкращий USDT гаманець, який не обмежує, а дає повний контроль над своїми активами.

Дізнаємося, якими критеріями потрібно керуватися при виборі гаманця та розглянемо п'ять кращих крипто гаманців USDT.

Як правильно вибрати USDT гаманець

Щоб одразу вибрати найкращий варіант для роботи та не витрачати час на тестування різних додатків, потрібно вибирати гаманець відповідно до таких критеріїв:

 • гаманець повинен надійно захищати кошти своїх користувачів, в ідеалі мати децентралізовану структуру;
 • підтримка всіх популярних криптовалют та стейблкоїнів, інтеграція нових проектів;
 • швидка обробка переказів та обмінів незалежно від зовнішніх факторів;
 • виведення криптовалюти на банківські картки – функція, яку мають дуже мало гаманців;
 • можливість купівлі криптовалюти у гаманці;
 • низькі комісії сервісу на операції обміну, переказу та виведення коштів;
 • зручний дизайн та широка функціональність, придатні навіть для новачків;
 • формат мобільного додатку.

Використовуйте ці критерії при виборі кращого USDT гаманця і відразу знайдете найкраще рішення. Приділяйте особливу увагу функціям купівлі та продажу на карти та розмірам комісій.

ТОП-4 найкращих гаманців для українців

У цьому списку ви знайдете чотири найкращі мобільні USDT гаманця для Android або iOS. Але чому саме мобільні гаманці?

Тільки формат мобільного додатка дозволяє мати доступ до своїх криптовалютних коштів цілодобово, без обмежень у вигляді апаратних гаманців або стаціонарних пристроїв. Мобільний гаманець – це гаманець, який завжди з тобою, а отже, кошти завжди під рукою і під повним контролем.

Coin98 Wallet

Цей гаманець хоч і має всі базові функції для зберігання та переказу активів, позиціонується як агрегатор крипто майданчиків. Більшу увагу розробники приділяють функціям збору даних з різних облікових записів користувача в одному місці. Гаманець підтримує стейблкоїн USDT та інші популярні монети, а також надає можливість обміну валют через децентралізовані біржі. Крім мобільних телефон, він також доступний як розширення для браузера.

Збір даних з усіх майданчиків – це цікава концепція, яка таїть у собі додаткову небезпеку злому не одного, а по суті відразу всіх акаунтів, а отже, і безпеці такий гаманець повинен приділяти більшу увагу.

Exodus

Гаманець підтримує USDT, а також усі основні криптовалюти, але не працює з фіатними валютами – виведення на банківські картки українських банків та інших сервісів у додатку неможливе. Exodus доступний лише англійською мовою.

Незважаючи на запевнення розробників у децентралізованій природі гаманця, перевірити це неможливо, оскільки вихідний код сервісу закритий. Також Exodus має досить специфічну структуру - деякі його функції реалізовані у вигляді додаткових додатків, що скачуються окремо. Наприклад, функція вивантаження ключів доступна лише у версії комп'ютера.

Safepal

Гаманець, що розвивається за підтримки Binance, з'явився тільки в 2021 році. Це не класичний мобільний гаманець, а скоріше повнофункціональний додаток до апаратного гаманця. Вони працюють лише в парі один з одним, що по-перше ускладнює роботу, а по-друге, вимагає покупки фізичного носія.

Гаманець наголошує на захисті активів, використовуючи для підтвердження транзакцій QR-коди. Підтримує понад 30 блокчейнів та всі токени, створені на їх базі, включаючи USDT різних стандартів. Мінусом гаманця можна назвати високі комісії на купівлю криптовалюти із додатку.

Trustee Plus

Trustee Plus це не гаманець у звичайному розумінні, а повноцінний крипто необанк. Він дає доступ до цілого спектру криптовалютних функцій, причому деякими з них не може похвалитися жоден інший криптогаманець. Так наприклад:

 1. за допомогою Trustee Plus можна переказати крипту за номером телефону;
 2. виводити її у фіатну валюту на банківські картки;
 3. робити це миттєво та з нульовими комісіями!

Trustee Plus – це 100% український сервіс, що відкриває доступ для жителів України та громадян будь-якої іншої країни до кількох десятків блокчейнів та тисяч токенів, які постійно поповнюються. Серед них основні стандарти стейблкоїна USDT.

Серед інших гаманців, які жертвують одним на користь іншого, Trustee – це універсальне рішення. Активи користувачів захищені децентралізованими протоколами безпеки, що дозволяє керувати криптовалютою миттєво, здійснювати будь-які операції у кілька кліків.

Кожен із цих гаманців підійде для зберігання та управління стейблкоїном USDT. Але який із них найкращий, вирішувати лише вам. Уважно вивчайте функціональність додатків та відгуки користувачів і рішення стане очевидним.

Читати більше
logo

Як купити USDT в Україні з картки Приватбанку: повна інструкція

publish_date
September 20, 2023
user_icon

Кожен житель України, не готовий миритися з обмеженнями традиційної банківської системи, може використовувати для будь-яких повсякденних цілей криптовалюту, а саме стейблкоїн USDT.

USDT, стейблкоїн компанії Tether – це криптовалюта, вартість якої прив'язана до курсу фіатного долара. Це дозволяє оплачувати товари та послуги по всьому світу, торгувати та зберігати кошти без побоювання втратити їх через різкі цінові стрибки. Технологія блокчейн, що лежить в основі криптовалюти, дозволяє не залежати від банківських умов та комісійних витрат за транскордонні перекази.

Але щоб користуватися цими можливостями потрібен криптогаманець. А тому давайте розберемося:

 • Який USDT гаманець обрати?
 • Як придбати USDT в Україні?
 • Який гаманець для USDT вибрати в Україні

**Для початку визначимося які характеристики повинен мати криптогаманець: **

 1. Він має надійно зберігати кошти користувачів;
 2. Підтримувати не одну криптовалюту, а як мінімум всі основні блокчейни та проекти;
 3. Цінувати час користувачів, швидко підтверджуючи будь-які транзакції;
 4. Дбати про кошти своїх клієнтів, пропонуючи низькі комісії за переказ;
 5. Давати можливість купити USDT з картки та виводити крипту на банківські картки;
 6. Володіти зрозумілим інтерфейсом, підходити для мобільних пристроїв для швидкого та зручного керування своїми активами;
 7. Найкращий гаманець постійно впроваджує інновації, пропонуючи своїм користувачам унікальні функції.

Єдиним гаманцем, що володіє всіма цими характеристиками є крипто необанк Trustee Plus – універсальний інструмент для зберігання та управління криптовалютними коштами та фіатними валютами. Розглянемо докладніше.

Переваги крипто необанку Trustee Plus

Що таке Trustee Plus? Це банк нового покоління, тобто сервіс, який використовує у своїй роботі всі переваги криптовалютного світу – децентралізацію, надійність, відкритість, незалежність від будь-яких форм управління – та позбавлений мінусів сучасної банківської системи, її обмежень та заборон.

Головними перевагами сервісу є:

 • зберігання активів на базі додатка, повністю заснованого на децентралізованих принципах безпеки;
 • підтримка всіх популярних блокчейнів та 1000+ токенів, створених на їх основі;
 • миттєва обробка будь-яких операцій з обміну, купівлі, переказу коштів незалежно від характеристик блокчейна та завантаження мережі;
 • зручність роботи для користувачів із будь-яким рівнем компетенції;
 • формат мобільного додатка, управління криптовалютою 24/7;
 • постійні оновлення, інтеграція нових функцій та проектів.

Але якщо попередні пункти можна назвати базовими, то наступні – унікальними та рідкісними серед будь-яких інших крипто сервісів:

 • Переказ криптовалюти за номером телефону;
 • Виведення гривні із додатка на банківські картки;
 • Нульова комісія за виведення та переказ крипти між користувачами!

Ознайомившись із основними функціями Trustee Plus, перейдемо від теорії до практики. Встановлюйте додаток на смартфони Android або iOS з магазинів додатків абсолютно безкоштовно і купуйте свою першу криптовалюту!

Як купити USDT з картки українського банку

Щоб купити USDT за гривні або отримати будь-яку іншу криптовалюту за фіат у Trustee Plus, потрібно виконати наступні дії. Спочатку ми купуємо гривні:

 1. На головному екрані виберіть "Поповнення";
 2. Вкажіть гривню як актив для отримання – UAH;
 3. Виберіть банківську картку. Якщо її немає, введіть дані: номер, термін дії, CVV. Підійде картка будь-якого банку – Приватбанку, Монобанку та інших;
 4. Впишіть суму покупки та завершіть операцію кнопкою “Поповнити”.

Після цього конвертуйте гривні в USDT:

 1. На головному екрані виберіть "Обмін";
 2. Вкажіть валюту для покупки – гривні та валюту для отримання – USDT;
 3. Вкажіть суму обміну. Можна вибрати частину суми, натиснувши одну з кнопок відсоткового співвідношення;
 4. Перевірте дані та завершіть обмін.

USDT у вашому обліковому записі! Тепер ви можете використовувати стейблкоїн для розрахунків у криптовалюті, торгівлі та покупок без обмежень банківської системи. Все найкраще з криптовалютного світу в одному додатку – Trustee Plus!

Читати більше
logo

Як обміняти USDT TRC-20 на гривні на картки Приват24: повна інструкція

publish_date
September 20, 2023
user_icon

Криптовалюти все міцніше входять у наше життя та замінюють звичні способи поводження з грошима. В наш час їх вже можна використовувати не тільки для інвестицій, але і для розрахунків незалежно від відстаней та сум, купівлі товарів та послуг по всьому світу, оплати роботи працівників та багато іншого. Найзручніше проводити всі ці операції в монетах стейблкоїну USDT TRC-20.

Але для того, щоб успішно користуватися цифровими активами в Україні, потрібно розібратися у двох головних питаннях – як купити USDT з Приват24 чи картки будь-якого іншого банку та як вивести її на банківський рахунок. А також чому найвигідніше використовувати USDT формату TRC-20?

Чому TRC-20 найкращий формат USDT

Стейблкоїн компанії Tether з'явився ще 2014 року. Він не має власної мережі, а тому випускається на півтора десятки різних блокчейнів. З цієї причини характеристики операцій з USDT – розміри комісій та швидкість обробки транзакцій – повністю залежать від блокчейну. Наприклад, швидкість обробки у мережі биткоїна становить близько 12 хвилин, а середня комісія мережі ~$7-$9.

Оптимальним варіантом роботи зі стейблкоїном Tether є стандарт TRC-20. Це протокол екосистеми Tron, що вигідно відрізняється низькими комісіями та високою пропускною спроможністю.

Збори майнерів у цій мережі становлять близько $0.05-$0.1, при цьому мережа обробляє близько 1500 транзакцій за хвилину.

Серед усіх стандартів USDT це найкращий варіант. Але для роботи з ним потрібен хороший сервіс, що дає можливість повноцінно скористатися його перевагами.

Де можна придбати та здійснити обмін USDT TRC-20 на Приват24

Для цих операцій найкраще підійде крипто необанк Trustee Plus.

Він дозволяє використовувати стейблкоїни, включаючи USDT TRC-20, та інші криптовалюти в одному мобільному додатку для смартфонів на базі Android та iOS. Зберігання коштів у гаманці засноване на децентралізованих принципах безпеки, що дозволяє не хвилюватися про збереження коштів.

Але це не головне. Крім базових функцій зберігання та здійснення операцій, Trustee Plus пропонує кілька унікальних можливостей, а саме:

 • підтримка не лише всіх популярних криптовалют, а й "цифрової" гривні;
 • можливість купівлі гривні з карток українських банків, Приватбанку, Монобанку та інших;
 • переказі за номером телефону між клієнтами – жодних крипто адрес;
 • 0% – нульова комісія на перекази користувачів та виведення USDT на Приват24 та банки України.
 • Як купити USDT з Приват24

Для придбання за допомогою інтернет-банку Приват24 USDT стандарту TRC-20 потрібно придбати гривні у додатку Trustee Plus, а потім обміняти їх на USDT.

Після встановлення Trustee Plus з GooglePlay або AppStore виконайте такі кроки:

 1. Натисніть "Поповнення" на головному екрані;
 2. Виберіть гривню для поповнення – тікер UAH;
 3. Впишіть дані картки Visa або MasterCard;
 4. Вкажіть суми у спеціальному вікні та завершіть покупку.
 5. Перейдіть на головний екран і виберіть "Обмін";
 6. Введіть дві валюти – UAH (гривні) та USDT;
 7. Впишіть суму або оберіть відсоток від неї за допомогою однієї з кнопок;
 8. Завершіть обмін.

Після цього криптовалюта надійде на ваш рахунок та буде готова для використання.

Обмін USDT на Приват24

Щоб вивести USDT на Приват24 за допомогою крипто нео банку Trustee Plus, конвертуйте їх за допомогою кнопки обміну в цифрові гривні (UAH), а далі:

 • Виберіть UAH на головному екрані та натисніть на кнопку “Переказ”;
 • Далі виберіть тип переказу "На карту";
 • Виберіть картку, якщо вона вже була додана при покупці або введіть дані за кнопкою “Додати нову карту”;
 • Впишіть суму переказу;
 • Натисніть "Переказати на карту";
 • Переказ завершено!

Trustee Plus – це універсальний інструмент для будь-яких ситуацій на криптовалютному ринку та ідеальний спосіб використовувати стейблкоїн USDT TRC-20 у повсякденному житті. Спробуйте один раз і не зможете відірватися.

**Майбутнє у криптовалюті, а найкращі умови у Trustee Plus! **

Читати більше