Головна » Кращий USDT гаманець для користувачів з України
post_bg

Кращий USDT гаманець для користувачів з України

publish_date
September 20, 2023
user_icon

Стейблкоїн – це унікальний формат криптовалют, головною особливістю якого є прив'язка вартості до ціни фіатної валюти. Він виступає як мbст між криптовалютним і банківським світом, що дозволяє:

надійно зберігати криптовалюту без страху перед ціновими стрибками; використовувати USDT для торгівлі у парі з іншими валютами; мінімізувати ризики для крипто портфеля при падінні ринку; оплачувати рахунки по всьому світу без посередників у вигляді банку.

USDT – один із найбільш затребуваних активів серед стейблкоїнів та третій у рейтингу найбільших криптовалют. Його головна перевага – наявність усіх плюсів криптовалют без властивої їм волатильності. Але для того, щоб використовувати ці можливості, важливо знайти не просто хороший, а найкращий USDT гаманець, який не обмежує, а дає повний контроль над своїми активами.

Дізнаємося, якими критеріями потрібно керуватися при виборі гаманця та розглянемо п'ять кращих крипто гаманців USDT.

Як правильно вибрати USDT гаманець

Щоб одразу вибрати найкращий варіант для роботи та не витрачати час на тестування різних додатків, потрібно вибирати гаманець відповідно до таких критеріїв:

 • гаманець повинен надійно захищати кошти своїх користувачів, в ідеалі мати децентралізовану структуру;
 • підтримка всіх популярних криптовалют та стейблкоїнів, інтеграція нових проектів;
 • швидка обробка переказів та обмінів незалежно від зовнішніх факторів;
 • виведення криптовалюти на банківські картки – функція, яку мають дуже мало гаманців;
 • можливість купівлі криптовалюти у гаманці;
 • низькі комісії сервісу на операції обміну, переказу та виведення коштів;
 • зручний дизайн та широка функціональність, придатні навіть для новачків;
 • формат мобільного додатку.

Використовуйте ці критерії при виборі кращого USDT гаманця і відразу знайдете найкраще рішення. Приділяйте особливу увагу функціям купівлі та продажу на карти та розмірам комісій.

ТОП-4 найкращих гаманців для українців

У цьому списку ви знайдете чотири найкращі мобільні USDT гаманця для Android або iOS. Але чому саме мобільні гаманці?

Тільки формат мобільного додатка дозволяє мати доступ до своїх криптовалютних коштів цілодобово, без обмежень у вигляді апаратних гаманців або стаціонарних пристроїв. Мобільний гаманець – це гаманець, який завжди з тобою, а отже, кошти завжди під рукою і під повним контролем.

Coin98 Wallet

Цей гаманець хоч і має всі базові функції для зберігання та переказу активів, позиціонується як агрегатор крипто майданчиків. Більшу увагу розробники приділяють функціям збору даних з різних облікових записів користувача в одному місці. Гаманець підтримує стейблкоїн USDT та інші популярні монети, а також надає можливість обміну валют через децентралізовані біржі. Крім мобільних телефон, він також доступний як розширення для браузера.

Збір даних з усіх майданчиків – це цікава концепція, яка таїть у собі додаткову небезпеку злому не одного, а по суті відразу всіх акаунтів, а отже, і безпеці такий гаманець повинен приділяти більшу увагу.

Exodus

Гаманець підтримує USDT, а також усі основні криптовалюти, але не працює з фіатними валютами – виведення на банківські картки українських банків та інших сервісів у додатку неможливе. Exodus доступний лише англійською мовою.

Незважаючи на запевнення розробників у децентралізованій природі гаманця, перевірити це неможливо, оскільки вихідний код сервісу закритий. Також Exodus має досить специфічну структуру - деякі його функції реалізовані у вигляді додаткових додатків, що скачуються окремо. Наприклад, функція вивантаження ключів доступна лише у версії комп'ютера.

Safepal

Гаманець, що розвивається за підтримки Binance, з'явився тільки в 2021 році. Це не класичний мобільний гаманець, а скоріше повнофункціональний додаток до апаратного гаманця. Вони працюють лише в парі один з одним, що по-перше ускладнює роботу, а по-друге, вимагає покупки фізичного носія.

Гаманець наголошує на захисті активів, використовуючи для підтвердження транзакцій QR-коди. Підтримує понад 30 блокчейнів та всі токени, створені на їх базі, включаючи USDT різних стандартів. Мінусом гаманця можна назвати високі комісії на купівлю криптовалюти із додатку.

Trustee Plus

Trustee Plus це не гаманець у звичайному розумінні, а повноцінний крипто необанк. Він дає доступ до цілого спектру криптовалютних функцій, причому деякими з них не може похвалитися жоден інший криптогаманець. Так наприклад:

 1. за допомогою Trustee Plus можна переказати крипту за номером телефону;
 2. виводити її у фіатну валюту на банківські картки;
 3. робити це миттєво та з нульовими комісіями!

Trustee Plus – це 100% український сервіс, що відкриває доступ для жителів України та громадян будь-якої іншої країни до кількох десятків блокчейнів та тисяч токенів, які постійно поповнюються. Серед них основні стандарти стейблкоїна USDT.

Серед інших гаманців, які жертвують одним на користь іншого, Trustee – це універсальне рішення. Активи користувачів захищені децентралізованими протоколами безпеки, що дозволяє керувати криптовалютою миттєво, здійснювати будь-які операції у кілька кліків.

Кожен із цих гаманців підійде для зберігання та управління стейблкоїном USDT. Але який із них найкращий, вирішувати лише вам. Уважно вивчайте функціональність додатків та відгуки користувачів і рішення стане очевидним.

post
Що таке адреса токена USDT і як правильно  її використовувати
publish_date
September 20, 2023
user_icon
Читати більше
post
Як створити гаманець для USDT TRC-20: повна інструкція
publish_date
September 20, 2023
user_icon
Читати більше
post
Що таке USDT Tether: огляд переваг стейблкоїну
publish_date
September 20, 2023
user_icon
Читати більше