Головна » Що таке USDT TRC-20: огляд найшвидшого стандарту Tether
post_bg

Що таке USDT TRC-20: огляд найшвидшого стандарту Tether

publish_date
September 20, 2023
user_icon

   USDT TRC-20 – це стейблкоїн Tether, випущений на блокчейні Tron. Він з'явився вперше лише у квітні 2019 року, через 5 років після запуску Tether на блокчейні біткоїну.

   За короткий час USDT цього стандарту було випущено обсягом понад 40% капіталізації всього стейблкоїну. Це сталося завдяки популярності серед приватних інвесторів, які використовують мережу Tron для швидких та дешевих транзакцій.

   Дізнаємося, як це сталося, скільки коштує 1 USDT на Tron, чим токен цього стандарту відрізняється від інших і як зберігати та використовувати його на повсякденній основі.

USDT TRC-20: що це таке і навіщо він потрібен

Стейблкоїни призначені для взаємодії криптовалют із традиційним фінансовим світом. Дл виконання цього завдання курс стейблкоїна прив'язаний до вартості фіатної валюти – найчастіше долара США.

   Досягається ця прив'язка за рахунок повної забезпеченості токенів активами – фіатними валютами та іншими фінансовими засобами: акціями компаній та казначейськими облігаціями. 1 USDT дорівнює вартості 1 долара США.

   Це робить курс токена стабільним, що вигідно відрізняє його від інших криптовалют. Він має всі їхні переваги, але позбавлений головного мінусу – волатильності. Це дозволяє вигідно та швидко торгувати криптовалютами в парі з USDT, використовувати його для довгострокового та безпечного зберігання та для швидких транскордонних переказів.

Стандарти Tether. TRC-20 – що це?

   З моменту запуску в 2014 році, токени компанії Tether були випущені на півтора десятках блокчейнів. Кожен з них має власну назву, а його характеристики повністю залежать від характеристик самого блокчейна.

   Так USDT Omni – токен на базі блокчейну біткоїна відрізняється повільними транзакціями та високими комісіями. Ці недоліки призвели до того, що після запуску Tether на Tron і Ethereum його обсяг від загальної капіталізації стейблкоїна впав до 3%.

   USDT ERC-20 випущено на блокчейні Ethereum. На його частку припадає найвагоміша доля – понад 50%. Такої популярності токен досягнув за рахунок масштабності екосистеми Ethereum, на яку припадає понад 90% усіх децентралізованих платформ. Але за це користувачам доводиться розраховуватись високими комісіями, що негативно впливає на транзакції у USDT.

 Але TRC-20 – що це? Ця назва стандарту в мережі Tron, яка в тому числі використовується для токенів USDT. На сьогодні це найшвидший і найвигідніший блокчейн у частині роботи з Tether, що пояснює швидке зростання частки мережі від загального обсягу стейблкоїну. Комісії в мережі становлять лише кілька монет TRX, що дорівнює приблизно $0,5. Блокчейн Tron обробляє близько 1500 транзакцій за секунду. Максимальний час очікування становить не більше двох хвилин, коли у мережі біткоїн це займає від 10 хвилин і більше.

Де зберігати USDT TRC-20

   Для комфортного управління активами та їх надійного зберігання потрібно підібрати правильний крипто гаманець, що має досить широку функціональність для використання USDT на Tron. Щоб довго не шукати і не сперечатися про переваги та недоліки різних видів сервісів, зупинимо свій вибір на мобільному додатку Trustee Plus.

Чому саме мобільний додаток? Формат додатку для пристроїв на базі Android та iOS спрощує доступ до ваших коштів – для його роботи не потрібен стаціонарний комп'ютер, достатньо простого смартфона та підключення до інтернету. Це допомагає тримати свої активи завжди під рукою та активно їх використовувати у щоденній роботі.

Чому саме Trustee Plus? Тому що це фінансовий сервіс нового покоління – крипто необанк із безліччю унікальних можливостей для будь-якого крипто ентузіаста:

 • він використовує інноваційні технології захисту активів, що ґрунтуються на децентралізованих протоколах;
 • підтримує десятки блокчейнів та сотні токенів – в одному додатку;
 • відкриває доступ до миттєвих переказів за номером телефону навіть тим користувачам, у яких не встановлено програму – функція, якої немає на жодній провідній криптобіржі або гаманці;
 • не бере комісії за переказ криптовалют та виведення на карту;
 • 100% українського продукту від розробників популярного Trustee Wallet.

   Для користувачів з України Trustee Plus пропонує виведення на карти українських банків. Продаж USDT TRC-20 на картку Приватбанку всього за кілька кроків та пару хвилин.

Як створити гаманець TRC-20

   Щоб створити гаманець для зберігання USDT TRC-20, завантажте та встановіть програму Trustee Plus для будь-якого мобільного пристрою на базі Android або iOS.

   Після встановлення введіть номер телефону та підтвердіть PIN-код для наступних входів. Після цього гаманець одразу готовий до використання!

Як відправити USDT TRC-20

У Trustee Plus доступні кілька способів надсилання цифрових коштів – за номером телефону, ім'ям користувача, ID профілю або криптовалютною адресою.

Для надсилання USDT стандарту TRC-20 виконайте такі дії:

 • Знайдіть вкладку активу USDT на головному екрані;
 • Зайдіть до неї та натисніть на “Переказ”;
 • Після цього виберіть спосіб переказу з трьох доступних варіантів;
 • У разі вибору переказу за крипто адресою виберіть стандарт USDT – TRC-20, ERC-20, EOC або BNB Chain;
 • Введіть дані для переказу (псевдонім, ID, номер телефону або криптовалютну адресу) та суму переказу;
 • Завершіть транзакцію, натиснувши кнопку “Переказати”.

Як перевірити транзакцію USDT TRC-20

   Щоб перевірити транзакції в Trustee Plus за конкретним активом, достатньо натиснути на його сторінку – під списком дій буде розташований список усіх транзакцій, вчинених з цим токеном монетою. Натиснувши на окрему транзакцію, можна перевірити її статус, дізнатися тип, дату, суму переказу та адресу одержувача чи відправника.

   З головного екрану також можна перейти в повну "Історію транзакцій" - кнопка в правому верхньому кутку екрана - з усіма операціями, проведеними на обліковому записі.

   Trustee Plus – це універсальний інструмент, який дозволить будь-якому користувачеві незалежно від рівня його компетенції керувати своїми коштами. Відмінний спосіб отримувати вигоду за рахунок нульових комісій та миттєвих переказів та найкращий метод для використання всіх переваг USDT TRC-20 в одному додатку.

post
Що таке адреса токена USDT і як правильно  її використовувати
publish_date
September 20, 2023
user_icon
Читати більше
post
Як створити гаманець для USDT TRC-20: повна інструкція
publish_date
September 20, 2023
user_icon
Читати більше
post
Що таке USDT Tether: огляд переваг стейблкоїну
publish_date
September 20, 2023
user_icon
Читати більше