Головна » Стейблкоїн USDT: різниця між TRC-20, ERC-20 та BEP
post_bg

Стейблкоїн USDT: різниця між TRC-20, ERC-20 та BEP

publish_date
September 20, 2023
user_icon

Стейблкоїни – це особлива група криптовалют, головною особливістю якої є прив'язка вартості до курсу фіатної валюти. Стейблкоїни дозволяють криптосвітові взаємодіяти з традиційною фінансовою системою, зберегти властивості криптовалют, виключивши з рівняння їхній головний мінус – волатильність.

Найпершим і найбільшим стейблкоїном є USDT – токен компанії Tether, що випускається на півтора десятках блокчейнів. Дізнаємося, що краще – TRC-20 або ERC-20, як обмінювати USDT різних блокчейнів та переказувати на інші крипто адреси.

Стандарти стейблкоїну USDT: що таке ERC-20 та TRC-20

USDT не має власного блокчейну. Для емісії нових токенів він використовує інші блокчейни – з кожним роком їх кількість стає дедалі більшою. Першим блокчейном для USDT став біткоїн у 2014 році, за ним пішов Ethereum у 2018 та Tron у 2019 роках. Сьогодні ви можете використовувати USDT на блокчейнах BNB Chain, Solana, Algorand та іншіх. Останнім до списку приєднався проект NEAR.

Від блокчейну залежать умови переказу токенів. Вибір блокчейна впливає на швидкість підтвердження транзакцій і розміри комісій.

Що краще – TRC-20 чи ERC-20

USDT на TRC-20 і ERC-20 – це два найбільші токені за капіталізацією серед усіх стандартів Tether. Їхня загальна частка становить вище 90% і тому ми порівнюємо саме їх.

ERC-20 – це стандарт екосистеми Ethereum. Токен USDT цієї мережі набув своєї популярності переважно через зростання комісій у мережі біткоїн – його частка на сьогодні становить менше 3%. Але це не єдина причина – USDT ERC-20 набув широкого поширення за рахунок отримання доступу до величезної екосистеми децентралізованих додатків, до яких входять DEX-біржі, сервіси кредитування та NFT-майданчики.

TRC-20 – це протокол мережі TRON. Запуск USDT на його основі став драйвером зростання екосистеми, її розвитку та запуску безлічі децентралізованих додатків. Це сталося завдяки базовим характеристикам блокчейну, що дозволяє швидко обробляти транзакції та сплачувати за них мінімальну комісію.

Однозначної відповіді на питання про кращий стандарт немає, оскільки вибір залежить від поставлених завдань. Так, використовувати USDT на великих децентралізованих майданчиках зручно на базі Ethereum, коли Tron пропонує набагато вищу швидкість переказів і значно нижчі комісії, ніж в інших блокчейнах.

Як переказати USDT ERC-20 або TRC-20 на гаманець іншого стандарту Tether

Перш ніж переказувати Tether, потрібно підібрати правильний інструмент для керування своїми криптовалютами. Щоб використовувати всі переваги стейблкоїнів повною мірою, рекомендується використовувати крипто необанк Trustee Plus, оскільки він:

  • забезпечує надійний захист активів за рахунок децентралізованих протоколів безпеки;
  • підтримує роботу кількох десятків блокчейнів та 1000+ токенів;
  • дозволяє миттєво переказувати криптовалюту за номером телефону;
  • дає можлівість здійснювати вигідні перекази з нульовими комісіями;
  • допомагає виводити активи у фіатну валюту на банківські картки.

Це 100% український продукт, який дозволяє виводити гривні на карти будь-якого українського банку. Наприклад, Монобанку чи Приватбанку. Встановіть програму прямо зараз для мобільних пристроїв на базі Android або iOS.

Повернемося до питання, як переказати USDT в мережу ERC-20 або TRC-20. Для цього:

  • Виберіть USDT зі списку на головному екрані додатку;
  • Натисніть кнопку “Переказ”, а потім “Переказ на криптоадресу”;
  • Виберіть стандарт USDT, до якого належить адреса переказу. Наприклад, ERC-20, TRC-20, EOS та BEP-20;
  • Далі введіть адресу, впишіть суму переказу в USDT та завершіть операцію.

Як обміняти TRC-20 на ERC-20

Вказати правильний стандарт мережі дуже важливо – інакше кошти просто зникнуть. Але у Trustee Plus цей процес максимально спрощений для зручності користувачів – перед переказом USDT заздалегідь обмінювати USDT у відповідний стандарт не потрібно.

Система автоматично визначить стандарт токена перед його надсиланням.

Спробуйте Trustee Plus і переконайтеся у зручності управління своїми крипто активами самостійно! Ще ніколи не було так просто переказувати та виводити криптовалюту – миттєво та з нульовими комісіями. Всі переваги стейблкоїнів та всього цифрового світу в одному додатку!

post
Що таке адреса токена USDT і як правильно  її використовувати
publish_date
September 20, 2023
user_icon
Читати більше
post
Як створити гаманець для USDT TRC-20: повна інструкція
publish_date
September 20, 2023
user_icon
Читати більше
post
Що таке USDT Tether: огляд переваг стейблкоїну
publish_date
September 20, 2023
user_icon
Читати більше