Головна » Що таке USDT ERC-20: огляд найпопулярнішого стандарту Tether
post_bg

Що таке USDT ERC-20: огляд найпопулярнішого стандарту Tether

publish_date
September 20, 2023
user_icon

  Стейблкоїн Tether – це найбільша криптовалюта за капіталізацією серед усіх стабільних монет і третя на всьому крипторинку із загальним обсягом понад 70 мільярдів доларів США. Забезпечуючи взаємозв'язок між цифровим та реальним світом за рахунок прив'язки вартості до курсу долара США, стейблкоїн USDT дозволяє як зручно розраховуватися за товари, послуги, так і вигідно оберігати фіатні кошти від інфляції.

USDT стандарту ERC-20 – це популярний стандарт стейблкоїну, але перш ніж використовувати його у своїй роботі важливо дізнатися про його тонкощі, а саме:

 • USDT ERC-20 – що це таке та які ще бувають стандарти;
 • чим забезпечується Tether;
 • де зберігати USDT ERC-20;
 • як переказувати USDT одного стандарту на інший.

Як з'явився USDT ERC-20

    Стейблкоїн від компанії Tether вперше був випущений ще у 2014 році на блокчейні Bitcoin і аж до 2018 року використовувався лише на цьому блокчейні. Через довгу обробку транзакцій та високі комісії, компанія Tether прийняла рішення почати випуск USDT на блокчейні Ethereum – токени USDT у цій мережі мають назву ERC-20.

   З тих пір USDT був запущений на багатьох блокчейнах - Tron, Algorand, Solana, NEAR - але стандарт ERC-20 залишається досить популярним, залишивши далеко позаду USDT на биткоїні - його частка нижче 3% загальної капіталізації. Також, після запуску у квітні 2019 року, популярним став TRC-20 на блокчейні Tron. На сьогодні його обсяг становить близько 40% загальної капіталізації USDT, коли як ERC-20 займає понад 50%.

Чим забезпечується і скільки коштує 1 USDT

   Стейблкоїн будь-якого стандарту забезпечений доларами США та іншими фінансовими активами. Компанія регулярно проводить аудити та публікує звіти у відкритих джерелах.

   1 USDT завжди коштує 1 долар. Забезпечення стейблкоіну ​​на 100% дозволяє компанії у будь-який момент змінювати токен назад у фіатну валюту, тим самим підтримуючи стабільність прив'язки. Навіть під час панічного продажу після краху проекту Terra стейблкоїн USDT утримав прив'язку і виплатив продавцям понад 20 мільярдів доларів.

Як використовувати USDT ERC-20

   Зручність використання USDT цього стандарту полягає у масштабності та популярності екосистеми Ethereum. Більше 90% усіх децентралізованих додатків запущено саме на цьому блокчейні, і токени стандарту ERC-20 дозволяють безперешкодно взаємодіяти з ними, використовуючи всі переваги мережі.

Стейблкоїн USDT ERC-20 зручно використовувати для:

 • покупки інших криптовалют, швидкої торгівлі в парі зі стейблкоїном;
 • зберігання криптовалюти без ризику знецінення активів;
 • переказу коштів по всьому світу для оплати товарів та послуг, виплат працівникам, отримання оплати.

   Але для того, щоб використовувати всі ці можливості, важливо підібрати правильний інструмент для зберігання та керування своїми токенами USDT ERC-20.

Де зберігати USDT ERC-20

   Користувачі, які освоюють криптовалюту, добре знають, наскільки важливий універсальний інструмент у роботі з цифровими активами. І щоб не вибирати між безпекою та зручністю, швидкістю та функціональністю, найкраще використовувати крипто необанк Trustee Plus.

   Це сервіс нового покоління, що дозволяє надійно зберігати USDT ERC-20, токени Tether інших стандартів та ще сотні різних криптовалют та токенів. Але зберігання - це далеко не єдина перевага сервісу, який:

допомагає керувати акти- вами в одному додатку на мобільному пристрої;

 • здійснює переказ та виведення крипти з нульовими комісіями;
 • дозволяє оплачувати будь-які криптовалютні рахунки та отримувати кошти з будь-якого місця;
 • для мешканців України доступне виведення коштів у гривні на картки будь-якого українського банку, у тому числі і Приватбанку;
 • має унікальну можливість переказу коштів за номером телефону!ʼ

Як переказати USDT ERC-20 на криптоадресу іншого стандарту (TRC-20, EOS)

   Варто зазначити, що оскільки USDT різних стандартів випускаються на абсолютно різних блокчейнах, то переведення одного стандарту в інший не таке просте. Не можна просто відправити кошти з гаманця, який підтримує лише стандарт Omni, на адресу Ethereum ERC-20 – кошти зникнуть через невідповідність платформ та адрес.

   Тому важливо навчитися правильно переказувати токени USDT, що ми покажемо на прикладі крипто необанку Trustee Plus. Для цього встановіть програму на Android або iOS з магазинів AppStore або GooglePlay, а далі:

 • На головному екрані виберіть USDT;
 • Натисніть кнопку “Переказ”;
 • Далі на "Переказ на криптоадресу";
 • Виберіть той стандарт USDT на адресу якого вам потрібно зробити переказ. У Trustee Plus доступні чотири стандарти – ERC-20, TRC-20, EOS та BEP-20 (стандарт блокчейн BNB Chain);
 • Введіть адресу призначення та суму переказу в доларах;
 • Завершіть транзакцію.

Зручність переказу USDT у Trustee Plus полягає в тому, що користувачеві не потрібно переводити свої активи в різні стандарти всередині програми. Достатньо при переказі вибрати мережу та вказати відповідну їй криптовалютну адресу – все інше система Trustee Plus зробить за вас!

post
Що таке адреса токена USDT і як правильно  її використовувати
publish_date
September 20, 2023
user_icon
Читати більше
post
Як створити гаманець для USDT TRC-20: повна інструкція
publish_date
September 20, 2023
user_icon
Читати більше
post
Що таке USDT Tether: огляд переваг стейблкоїну
publish_date
September 20, 2023
user_icon
Читати більше